o nás

Naším cílem je změnit způsob skládání zkoušek. Pro všechny.

S kým spolupracujeme

NÁŠ PŘÍBĚH

Jak ScioLink vznikl?

Překvapila nás pandemie roku 2020, ostatně jako všechny

V roce 2020 nás ve Scio stejně jako všechny zastihla pandemie COVID-19. Naše srovnávací zkoušky se do té doby konaly jen v prezenční podobě po celé České a Slovenské republice a nám bylo jasné, že běžný provoz nebude možný. Místo komplikovaného odložení zkoušek jsme se rozhodli vydat se cestou inovace a převést naše zkoušky do online prostředí.

Během 40 dnů jsme náš systém papírových zkoušek převedli do digitální podoby

Spojili jsme se s různými partnery a začali s nimi konzultovat technické možnosti. Po velice krátké době jsme byli schopni začít naše zkoušky nabízet v online formě.

Umožňujeme férové
a transparentní zkoušky, aby i v online prostředí bylo vzdělávání důvěryhodné.

Vyvinuli jsme vlastní řešení pro účely online high-stakes zkoušek.

Po ukončení akademického roku 19/20 jsme ve Scio zjistili, že mnohá řešení na trhu nejsou zcela vyhovující. A tak jsme se na podzim roku 2020 spojili se společností specializující se na AI technologie – Born Digital. Navázali jsme partnerství a vyvinuli vlastní systém proctoringové a testovací aplikace pro účely high-stakes zkoušek. Systém, se kterým se již v roce 2021 setkávali studenti českých a slovenských fakult.

Chceme měnit způsob skládání všech zkoušek

Naše ambice zde však nekončí. Nyní máme systém, který slouží našim potřebám stejně dobře jako dalším institucím. Chceme změnit způsob skládání zkoušek – nejen univerzitních, ale i certifikací, jazykových zkoušek, zkoušek v rámci HR procesů a personalistiky.

Náš tým

S kým se budete potkávat?

Ve ScioLinku se starám o hladký chod na straně klienta. Uzavírám smlouvy a starám se o spokojenost. Baví mě klienty provádět digitalizací jejich zkoušek a čelit jejich výzvám. Na práci ve Scio si vážím hlavně flexibilnosti.
ScioLink jsme spustili s vizí změnit zkušenost, jak lidé absolvují zabezpečené on-line zkoušky a tuto vizi mě baví posouvat vpřed a dávat jí konkrétní obrysy. Mám na starosti vývojovou a business stránku celého projektu a mým cílem je zajistit, aby naši klienti a uživatelé dostali 100% službu a kolegové v projektu viděli smysl své práce.
Do aplikace ScioLink jsme vyvinuli technologii na bázi nejnovějších AI modelů. Naším cílem je, aby technologie pomáhala lidem v reálném životě a lidi se mohli věnovat smysluplným činnostem. A přesně o tomto je pro nás ScioLink.
Starám se o zajištění vývoje a každodenního provozu ScioLinku. Mým úkolem je předávat požadavky našich klientů vývojovému týmu, přinášet inovativní řešení a zajistit implementaci technického řešení na základě potřeb všech uživatelů ScioLinku.
Ve ScioLinku mám na starosti vedení týmu vývojářů a ScioLink je pro mě hlavně technologická výzva. Naše řešení budujeme na nejmodernějších technologiích a přístupem, který žádná jiná proktoringová služba nevyzkoušela. Baví mě hledat cesty, jak ScioLink dělat stále lepším.

Andrej Kutaňa

Business Development

Martin Drnek

Project Lead

Tomáš Moravec

CEO Born Digital

Jáchym Vintr

Product Owner

Michal Petřík

Tech Lead

Sciolink blog

Co je nového u nás i ve světě EdTech

ČLÁNEK

[Slovníček] Administrace testů–zpracování výsledků. Online proctoring od A do Z

Co znamená povinná kontrola zařízení, jak chápat offline režim nebo co patří mezi high-stakes zkoušky? Vysvětlujeme nejdůležitější pojmy, které souvisí s online proctoringovým nástrojem ScioLink. Stručně a srozumitelně.

Přečíst celý článek

ČLÁNEK

Proč u přijímacích zkoušek na vysokou školu zvolit online variantu

Přijímačky se blíží a je naprosto přirozené, že cítíte nervozitu. Mají to tak všichni. Pokud vás čekají Národní srovnávací zkoušky (NSZ) a rozhodujete se mezi klasickým testem v učebně, nebo online variantou, máme pro vás několik argumentů, ať vyberete správně.

Přečíst celý článek

Naplánujte si online ukázku aplikace zdarma

Vysvětlíme funkcionality ScioLinku

Poradíme se o potřebách vašich přijímacích řízeních

Zjistíme specifika k vašim testům a zkouškám

Názorně vás provedeme aplikací

Vše probereme za 30 min z pohodlí vaší kanceláře nebo domova.
Martin Drnek, Vedení ScioLink

Víte již o aplikaci vše, co potřebujete a rádi byste od nás získali nezávaznou cenovou nabídku podle vašich potřeb?
Získat cenovou nabídku

Získat cenovou nabídku

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních nabídek.

Děkujeme za zprávu, co nejdříve se ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

SCIOLINK NEWS

Nenechte si uniknout naše pravidelné EdTech novinky

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Newsletter posíláme max. 1x měsíčně pouze s hodnotnými informacemi. Odběr můžete kdykoliv jednoduše zrušit. Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.